Packshot

Fotografia packshot, znana również jako fotografia produktowa, to rodzaj fotografii, który ma na celu ukazywanie produktów w jak najkorzystniejszy sposób, aby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Packshoty są powszechnie wykorzystywane w reklamie produktów, zarówno w druku, jak i w mediach online.

Główne cechy fotografii packshot to:

  • Produkt w centrum uwagi: Fotografia packshot skupia się na samym produkcie i stara się wyeksponować go w najlepszy sposób. Produkt jest zazwyczaj umieszczany na czystym tle, aby nie odciągać uwagi od niego.
  • Precyzyjne oświetlenie: Fotografowie packshot stosują precyzyjne techniki oświetleniowe, aby wydobyć detale i cechy produktu. Dobrze oświetlony produkt może wydawać się bardziej atrakcyjny i profesjonalny.
  • Dokładność kolorów: W fotografii packshot istotne jest dokładne oddanie kolorów produktu. Fotografowie dbają o to, aby kolory były odwzorowane w sposób wierny rzeczywistości.
  • Różne kąty i perspektywy: Często fotografuje się produkt z różnych kątów i perspektyw, aby pokazać go z różnych stron i uwidocznić jego cechy.
  • Minimalistyczne tło: Tło w fotografii packshot jest zazwyczaj proste i jednolite, aby nie odciągać uwagi od produktu. Często używa się białego lub czarnego tła, ale może to być również inny neutralny kolor.

Fotografie packshot są szeroko wykorzystywane w e-commerce, reklamach drukowanych, katalogach produktów, broszurach, reklamach telewizyjnych i internetowych. Dzięki profesjonalnemu podejściu do prezentacji produktów pomagają one przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i zachęcić ich do zakupu.

Jeżeli jesteś zainteresowany tego typu fotografią, potrzebujesz zdjęć swoich produktów do sklepu czy na media społecznościowe to nic prostszego! Skontaktuj się ze mną!

Zamówienie takiej usługi to tylko kilka kroków:

1
Skontaktuj się ze mną i wyślij
do mnie przedmioty do sfotografowani
2
Skontaktuję się Tobą aby porozmawiać o tym
co jest dla Ciebie najważniejsze
i co chcesz, żebym ujęła na fotografiach.
3
Koszt pojedynczej fotografii to tylko 50zł!
W tej cenie znajduje się wykonanie zdjęcia oraz retusz.
4
Po zakończonej współpracy odeślę Twoje przedmioty.
Fotografie otrzymasz w postaci plików, które będziesz mógł
użyć gdzie chcesz i jak chcesz zależnie od własnych potrzeb.

Packshot z modelem

Packshot z modelem to idealne rozwiązanie na urozmaicenie standardowego podejścia do fotografii tego typu. Zaskocz swoich klientów nietypową fotografią reklamową. dodaj jej szczyptę humoru, odrobinę ekspresji lub po prostu pokaż jak produkt prezentuje się w użyciu.